1ª Proba Galicia Head Tour 2022

Rematada a 1a proba do circuíto galego xuvenil Galicia Head Tour 2022 no Club Deportivo D10 e no Club de Tenis As Termas, publicamos a crónica, as fotos e a lista de campións e campioas:

Estes foron os campións e subcampións:

  • Campión Galego Infantil 2022 – Andrés Pereiro López
  • Subcampión Galego Infantil 2022 – Nicolás Bellas Panadero
  • Campioa Galega Infantil 2022 – Emma Baliña Rodríguez
  • Subcampioa Galega Infantil 2022 – Naiara Martínez Quintana
  • Campións Galegos Infantís Dobres 2022 – Andrés Pereiro López / Nicolás Bellas Panadero
  • Subcampións Galegos Infantís Dobres 2022 – Pedro Antón Ruibal / Ramón Talín Maíz
  • Campioas Galegas Infantís Dobres 2022 – Sol Junquera Martínez / Carlota Souto Piñeiro
  • Subcampioas Galegas Infantís Dobres 2022 – Marta Acción Mariño / Andrea Beltrán Maquez

  • Campión Galego Junior 2022 – Saul Berdullas Calviño
  • Subcampión Galego Junior 2022 – Daniel García Suarez
  • Campioa Galega Junior 2022 – Clara Arambillet Martínez
  • Subcampioa Galega Junior 2022 – Ainara Vegal Rodríguez
  • Campións Galegos Junior Dobres 2022 – Ian Rodríguez Gudiña / Saul Berdullas Calviño
  • Subcampións Galegos Junior Dobres 2022 – Rodrigo Pérez Crespo / Dani García Suarez

  • Campión Cadete Primeira GHT 1a Proba 2022 – Yeray Quián Darriba
  • Subcampión Cadete Primeira GHT 1a Proba 2022 – Alejandro Pardo Moro
  • Campión Cadete Segunda GHT 1a Proba 2022 – Daniel Rodríguez Fortes
  • Subcampión Cadete Segunda GHT 1a Proba 2022 – Lucas Maceiras Balado
  • Campión Cadete Terceira GHT 1a Proba 2022 – Martín Vázquez Gómez
  • Subcampión Cadete Terceira GHT 1a Proba 2022 – Mario Fernández Hermida
  • Campióa Cadete Primeira GHT 1a Proba 2022 - Clara Arambillet Martínez
  • Subcampioa Cadete Primeira GHT 1a Proba 2022 – Lara Amoeiro Santana
  • Campioa Cadete Segunda GHT 1a Proba 2022 - Cloe Domínguez Quintas
  • Subcampioa Cadete Segunda GHT 1a Proba 2022 – Sofía Morales Eiriz

  • Campión Alevín Primeira GHT 1a Proba 2022 – Mateo Valares Otero
  • Subcampión Alevín Primeira GHT 1a Proba 2022 – Pablo Somoza Remeseiro
  • Campión Alevín Segunda GHT 1a Proba 2022 – Mateo Pereiro Pacio
  • Subcampión Alevín Segunda GHT 1a Proba 2022 – Alejandro Ruiz Murillo
  • Campión Alevín Terceira GHT 1a Proba 2022 – Lucas González Villa
  • Subcampión Alevín Terceira GHT 1a Proba 2022 – André Fonteboa Pernas
  • Campioa Alevín Primeira GHT 1ª Proba 2022 – Elisabeta Garrote Hevia
  • Subcampioa Alevín Primeira GHT 1a Proba 2022 – Ana Victoria Mella
  • Campioa Alevín Segunda GHT 1a Proba 2022 – Amina Bekova
  • Subcampioa Alevín Segunda GHT 1a Proba 2022 – Sedes Carmen Barros

  • Campión do Torneo Benxamín Primeira – Alejandro Parada Vigo
  • Subcampión do Torneo Benxamín Primeira – ​​Alex Febreiro Guzmán
  • Campión do Torneo Benxamín Segunda – Jon Alcorta Fernández
  • Subcampión Torneo Benxamín Segunda – ​​Jorge Filgueira Martínez
  • Campioa do Torneo Benxamín Primeira – Alejandra Lage Freire
  • Subcampioa do Torneo Benxamín Primeira – ​​Icía Artico López
  • Campioa do Torneo Benxamín Segunda – Celia Ortigueira Rivera
  • Subcampioa do Torneo Benxamín Segunda – Carmen Bermúdez Pérez

Importante

Non esquezas que para que poidamos publicar as túas fotos no noso sitio web e nas redes sociais, debes enviarnos o documento de “autorización de uso de fotografías” correctamente cuberto:

Podes enviarnos por correo electrónico a info@fgtenis.net ou por whatsapp ao número 667688431.